WYCISKARKA SOKU GREEN POWER KEMPO - HIPPOCRATES GPT-1305 BIAŁA

Model Green Power - Hippocrates GPT-1305, to najlepiej wyposażona wyciskarka dwuślimakowa na rynku! Posiada wszystkie dostępne końcówki, jakie przewidział producent. Dlatego wybierając model Hippocrates GPT-1305 mamy wszystkie możliwości w jednym urządzeniu. Nie musisz dokupywać poszczególnych części aby cieszyć się możliwościami Twojej wyciskarki! Zanim się zdecydujesz na zakup, zapoznaj się z możliwościami tego doskonałego dwuślimakowego urządzenia, które wyprzedza ceną jak i konstrukcją tak znane marki, jak Green Star! Pozostałe wyciskarki mogą być tylko droższą alternatywą w porównaniu z Green Power Kempo.

Najważniejszą cechą wyciskarki Hippocrates GPT-1305 jest fakt, że wyciska do 50% soku więcej w porównaniu do sokowirówek i do 20% w porównaniu z innymi wyciskarkami.

Dzięki opatentowanej technologii wyciskarka potrafi jeszcze wydajniej, bo aż do 80%, oddzielać szkodliwe związki oraz metale ciężkie zawarte w miażdżonych roślinach.

Urządzenie miażdzy rośliny przy 160 obr/min., co daje to optymalną prędkość przy najniższych stratach wartości odżywczych. Dla porównania np. Sokowirówki osiągają prędkości rzędu 10000-40000 obr/min. przez co sok uzyskiwany w ten sposób traci większość wartości odżywczych.

Najważniejszym czynnikiem dla wyciskarki jest dokładne wyciskanie soku. Sok musi być „czysty” bezpośrednio po wyciśnięciu, tak aby można go było natychmiast wypić. Hippocrates bez problemu wyciskać zarówno miękkie jak i twarde korzeniowe warzywa.

Wyciskarka ma wysoki wskaźnik wyciskania, to znaczy, dający najwyższy poziom wartości odżywczych wyciskanych roślin.

Używając wyciskarki Kempo nie ma potrzeby używać sitka i przecinać twardych warzyw takich jak seler, marchewka czy buraki. Hippocrates utrzymuje wskaźnik wyciskania na najwyższym poziomie w porównaniu z innymi konkurencyjnymi wyciskarkami na rynku.

Dzięki dodatkowym opcjom możesz przyrządzić owocowe lody, zmielić pieprz czy ziarna kawy. Możesz przyrządzić około 300 rodzajów dań, takich jak zimne kluski bez formowania mąki, kluski koreańskie, sok z traw pszenicy (bez piany), czysty sok z winogrona, czy chociażby soki z owoców. Posiada mnóstwo funkcji takich jak: urządzenie do usuwania piany, pokrywkę zapobiegającą dostawanie się kurzu do środka urządzenia, w której można umieścić łyżkę w czasie wyciskania, łyżkę do owoców, system do montażu i demontażu przez jedno dotknięcie itd.

Hippocrates jest prosty do zmontowania i zdemontowania dla każdego, nawet jeśli nie ma pojęcia o używaniu maszyn. Green Power Kempo została zaprojektowana tak by być najmniejszą i najlżejszą a także łatwą w użyciu wyciskarką dwuślimakową.

Czyste ślimaki typu Jang, w których zastosowano unikalny system Green Power Kempo, może wytworzyć czysty, żywy sok ponieważ z podwójnych ślimaków podczas wyciskania nie wydostają się żadne obce substancje. Większość ślimaków jest produkowanych w 16 procesach technologicznych, natomiast ślimaki typu Jang przechodzą aż przez 80 procesów, co czyni je jeszcze bardziej bezpiecznymi!

Dzięki wbudowanym w ślimak magnesom, składni odżywcze zawarte w soku utrzymują się dłużej niż w soku wyciskanym innymi wyciskarkami. W raz z wyciskarką dostarczany jest kubek z wkładką magnetyczną, która emituje promienie o natężeniu 4200 Gausów oraz fale podczerwieni. Pozwala to utrzymać witaminy, składniki mineralne na długo po ich wyciśnięciu, co jest niezwykle istotne szczególnie w gastronomii.

Wyciskarka jest wyposażona w bezpiecznik termiczny, który zapobiega spaleniu się silnika w momencie jego przeciążenia oraz bieg wsteczny zapobiegający zapychaniu się urządzenia.

Z emisją hałasu na poziomie 60dB jest jedną z najcichszych na rynku wyciskarek.

Wyciśnie:

 • sok z pszenicy, jęczmienia i innych zielonych traw i liści
 • sok z kiełków
 • sok z twardych warzyw jak pietruszka, seler i buraki
 • sok z miękkich owoców jak jabłka i pomarańcze
 • przygotujesz też sorbety, makarony, zupy krem, sosy, musy i wiele innych

Zaufanie zbudowane na podstawie użytku domowego to za mało. Wyciskarka przeszła przez bardziej skomplikowane procedury bezpieczeństwa i higieny by zdobyć standardy i przekonać potencjalnych nabywców, że jest warta uwagi. Wyciskarka Green Power Kempo jest zdobywczynią certyfikatów CE od: Zintegrowany Standard Bezpieczeństwa UE, UL od: Ameryka, C-UL od: Kanada, AS od: Australia, CNS od: Taiwan i przeszła test higieny importowanych towarów w Japonii. Dowodzi to temu, iż jest ona rozpoznawana w swojej funkcji, jakości, bezpieczeństwie i higienie na całym świecie.

 • Wysokość 45,00 cm
 • Szerokość 19,00 cm
 • Długość 30,00 cm
 • Waga 6,2 kg
 • Moc 140 W
 • Dodatkowe informacje Włącznik: On/Off/Rev
 • Ilość obrotów 160 obr./min
 • Gwarancja 12 lat

Inne produkty z tej samej kategorii: