O nas

Make It Fresh jest polską firmą, oferującą wysokiej klasy urządzenia do przetwarzania zdrowej żywności - blendery i wyciskarki, których używają najlepsi kucharze świata. Jesteśmy firmą, w której pracują młodzi ludzie pełni pasji i zaangażowania. Ludzie, którzy w indywidualny sposób podchodzą do każdego z naszych klientów i którzy połączyli swoją pasję z pracą, czego owocem jest Make It Fresh.

Naszym celem jest zaszczepienie pasji zdrowego stylu życia. Inspiracją do powstawania sklepu Make It Fresh była chęć propagowania bliższego kontaktu z naturą i większej świadomości w żywieniu nas i naszych dzieci. Twoja dieta to nie tylko zdrowa żywność, świeże, ekologiczne warzywa i owoce ale i najlepszej jakości urządzenia jak blender Vitamix czy wyciskarka Oscar DA-1200. Dzięki nim dostarczysz swojemu organizmowi niezbędne składniki odżywcze, witaminy, minerały i enzymy, tak bardzo potrzebne w prawidłowym odżywianiu, w najmniej przetworzonej postaci. Najwyższej klasy urządzenia jak blendery Vitamix to luksus 5-gwiazdkowej restauracji w zaciszu Twojej kuchni- tego właśnie chcemy dla naszych klientów.

W naszej ofercie znajdują się marki z których sami jesteśmy w 100% zadowoleni, których części są bezpieczne dla zdrowia a jednocześnie trwałe na lata a nawet dekady. Skuteczność działania połączona z przyjemnością używania naszych urządzeń sprawia, że codzienne przygotowywanie posiłków przeistacza się w aromaterapeutyczną terapie i rytuał poprawiający naszą kondycje, urodę a przede wszystkim zdrowie.

U nas nigdy nie kupisz „kota w worku”! Możesz być pewny, że najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta – Twoje zadowolenie. Dla nas to Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu – wybierz wymarzone urządzenie i przekonaj.

Misja

Pragniemy aby w życiu naszych klientów pojawiły się najwydajniejsze i najmniej zawodne blendery i wyciskarki.

Wizja

Zwiększenie witalności ludzi przez uwolnienie świata od konwencjonalnych granic przygotowywania dań i napojów.

Zespół Make It Fresh życzy udanych zakupów i radości z używania wymarzonego urządzenia!