Dostawa do Ciebie

Pragniemy, abyś czuł się w naszym sklepie jak u siebie w domu. Dokładamy wszelkich starań abyś doświadczył tu bezpieczeństwa i komfortu.

Cały asortyment jaki oferujemy Ci w naszym sklepie jest wykonany z najwyższych jakościowo materiałów. Dbamy o Twoją satysfakcję, oraz o to by nasze produkty uprzyjemniały Ci czas przez długie lata. Pod Naszym stałym nadzorem i specjalną opieką są dokonywane Twoje zakupy od momentu kliknięcia, aż po dostawę do domu. Troszczymy się by nasze artykuły były zawsze starannie zapakowane, a firmy kurierskie dowiozły produkt w nienaruszonym stanie.

Nasze największe zaufanie wzbudza firma:

Kurier UPS

Przesyłka kurierska to najszybsza, najwygodniejsza i polecana przez nas forma dostawy towaru. Dla naszych klientów przesyłki obsługiwała będzie renomowana firma kurierska. Make It Fresh dokłada wszelkich starań, aby produkty, które Ci wysyłamy były zapakowane solidnie i bezpiecznie. Każda przesyłka jest ubezpieczona na wypadek uszkodzenia, jednak prosimy pamiętać o sprawdzeniu przesyłki przy odbiorze w obecności kuriera.

Cena przesyłki kurierskiej: ZA DARMO!

Cena przesyłki kurierskiej za pobraniem: 20,00 zł

Zespół Make It Fresh życzy udanych zakupów!