Blender Vitamix SUPER TNC 5200 INOX

TNC 5200 vs. Super TNC 5200 

Producent blednerów marki Vitamix, daje nam możliwość dokupienia osobnego dzbana z tak zwanymi ostrzami "dry blade" o pojemności 0,9l, całkowicie wykonany z bezpiecznego Trytan’u. Model TNC 5200 jest go pozbawiony i trzeba go dokupić osobno.

Model Super TNC 5200 jest już wyposażony w standardzie. Dzięki temu zestaw blendera wychodzi taniej aniżeli w przypadku zakupu osobno modelu TNC 5200 i dzbana "dry blade". W przypadku Super TNC 5200 w cenie otrzymujemy blender TNC 5200 z dzbanem (2 l.) z nożem do składników „mokrych”, dzbanem "dry blade" o poj. 0,9 l, pokrywę, instrukcję, tamper (popychacz) oraz książeczka z przepisami i DVD ( w języku angielskim, niemieckim, francuskim. Hiszpańskim).

Dzięki naszej ofercie, możliwości blendera Vitamix Super TNC 5200 wzrastają o dodatkowe mielenie przeróżnych ziaren jak np.: pszenica, orkisz, żyto, owies, ryż itp. Chcesz przygotować bezglutenową mąkę ryżową czy mleko migdałowe? Żaden problem. Dzięki pojemnikowi zmielisz również kukurydzę, fasolę, kaszę np. gryczaną, bardzo zdrową kaszę jaglaną. Możliwości blendera ogranicza jedynie Twoja wyobraźnia.

Vitamix SUPER TNC 5200

Zakochaj się w bogactwie możliwości jakie daje przygotowywanie zdrowego, zawierającego wszelkie cenne składniki jedzenia. Nowy Vitamix SUPER TNC 5200 , to koniec z niewygodnymi i przestarzałymi mikserami, blenderami i robotami w Twojej kuchni. Vitamix SUPER TNC 5200  to urządzenie, które łączy w sobie możliwości 8 różnych kuchennych urządzeń używanych przez każdego z nas w swojej kuchni. Ten wyjątkowy blender stojący blenduje, miksuje, kroi na małe kawałki, ale także wytwarza przepyszne sorbety. A jeśli chcesz włączyć do swego menu również ciepłe pożywienie, Vitamix SUPER TNC 5200  nie tylko wyczaruje ciepłe, czy letnie zupy w stylu Raw food, ale także przygotuje gorące zupy w zaledwie kilka sekund! Blender SUPER TNC 5200  potrafi także zrobić lody, sieka, kroi warzywa i owoce, mieli ziarna, kruszy lód, mieli ziarna kawy, przyrządza puree.

Blender Vitamix SUPER TNC 5200 daje możliwość skomponowania najbardziej optymalnych dla nas, zdrowych, odżywczych i przepysznych posiłków. Do tego 7 letnia gwarancja! Zapomnij o roztrzaskanym dzbanie, uszkodzonych nożach przy kruszeniu lodu czy „zespawanym” dzbanie do podstawy z Vitamixem takie rzeczy się nie dzieją. Wyczaruj smaczne i bogate w składniki odżywcze smoothies, kremowe zupy, czy rozpływające się w ustach, bez dodatków sztucznych polepszaczy smakowych lody- a wszystko to w przeciągu kilku minut! Z pomocą blendera Vitamix SUPER TNC 5200  możesz przyrządzić niezwykłe sosy np. guacamole, czy pesto w kilka sekund- niezależnie czy przyrządzone one będą dla jednej osoby, czy dla całej Twojej rodziny. Vitamix pozwoli popuścić wodze wyobraźni w kuchni!

Blender Vitamix SUPER TNC 5200  jest niezwykle prosty w użyciu- jego nowy, ulepszony, potężny silnik o mocy 1200 W, gdzie można regulować prędkość do swych wymagań, to nieskończenie bogata oferta wyboru regulacji prędkości od 1,000 do 24,000 obrotów na minutę! Możesz także włączyć funkcję turbo i zwiększyć obroty do 30,000 obr/min. Z całą pewnością zachwycą Cię możliwości jakie oferuje to niezwykłe urządzenie, które wyposażone zostało także w ergonomiczny uchwyt i nowa pokrywę. Niezniszczalny dzban, dzięki specjalnie zaprojektowanemu uchwytowi przenoszenie dzbana jest o wiele prostsze i poręczniejsze.

Vitamix SUPER TNC 5200 to profesjonalna, najwyższa jakość wykonania, która posłuży całe lata, a nawet dekady. Rekomendowana przez kucharzy z najlepszych restauracji świata, teraz w Twoim domu .

Blender stojący Vitamix SUPER TNC 5200

 • Rozkochaj się w nieskończenie bogatej ofercie zastosowań, czy możliwości przyrządzania najwspanialszych dań i napoi, jakie daje nam blender Vitamix.
 • Mikro-siekanie to gwarancja zachowania możliwie największej ilości składników odżywczych
 • Możliwość przyrządzenia napoi pozbawionych błonnika, istotne dla osób będących na specjalnej diecie, czy tych, których schorzenia wymagają ograniczenia błonnika
 • Polecane przez kucharzy na całym świecie zajmującymi się przygotowywaniem jedzenia surowego - RAW FOOD
 • Technologia, która sprawia, że urządzenie jest niemal niezniszczalne, co potwierdzają kucharze i kulinarni blogerzy z całego świata
 • 7 –letnia gwarancja

Możliwość wyboru modelu i koloru:

Prędkość:

Poziom 1: zróżnicowana prędkość: od 1,000 - 24,000 obr/min.

Poziom 2: obroty zwiększone do 30,000 obr/min

W skład zestawu Blendera Vitamix SUPER TNC 5200  wchodzi:

 • Blender Vitamix TNC 5200
 • Dzban 2 l. z nożem do składników „mokrych”
 • Dzban 0,9l „dry blade”
 • Pokrywę
 • Instrukcję,
 • Tamper (popychacz),
 • Książeczka z przepisami i DVD ( w języku angielskim, niemieckim, francuskim. Hiszpańskim)

Blender został wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych , z użyciem minimum 70% materiałów pochodzących z USA.

Wszystkie blendery marki Vitamix od 2011 są produkowane z materiałów jak np. trytan, wolnych od Bisfenolu A o czym świadczą certyfikaty. Bisfenol A to związek chemiczny, który od lat jest stosowany do produkcji tworzyw sztucznych, takich jak plastik, żywice epoksydowe i wielu innych. Wiele badań wykazało, że ten trujący związek, który najmocniej dotyka swym niekorzystnym działaniem dzieci przenikał do produktów spożywczych i napoi z opakowań, w jakich się one znajdowały i w ten sposób dostawał się do naszych ciał, mając duży wpływ na rozwój choroby nowotworowej.

 • Wysokość 52.0 cm
 • Szerokość 22.2 cm
 • Długość 18.5 cm
 • Waga 5 kg
 • Moc 1200 W
 • Pojemność pojemnika 2l + 0,9l
 • Ilość obrotów 27 000 obr/min.
 • Gwarancja 7 lat

Inne produkty z tej samej kategorii: